ART / Lithographs / Litograph in colors 12612350
nr 1261 2350
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Östermalmshallen. Signed, numbered 279/375. Subject: 38x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Östermalmshallen. Signerad, numrerad 279/375. Motivet: 38x52 cm
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
2000
SEK 1600
Monday June 17 2019
at 19:30:27
14/6 11:17:02
1.500 kr
17/6 19:06:54
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö